13.4 C
Mykanów
czwartek, 28 marca, 2024
spot_img
Strona głównaAktualnościPodsumowanie piłkarskiego weekendu 17-18 października 2020

Podsumowanie piłkarskiego weekendu 17-18 października 2020

Podsumowanie piłkarskiego weekendu 3-4 października 2020

KLASA OKRĘGOWA „ZINA GRUPA 1: CZĘSTOCHOWA – LUBLINIEC”

13 kolejka, Piast Przyrów – Grom Cykarzew

Piłkarze Gromu znów muszą odłożyć marzenia o pierwszym w rundzie zwycięstwie. Tym razem jednak nie z powodu kolejnej porażki, a odwołania spotkania. Na fecebookowym profilu drużyny pojawił się komunikat: „Niestety nie z naszej winy ale mecz z Piastem Przyrów dnia dzisiejszego zostaje odwołany.”

KLASA A, GRUPA 1

11 kolejka, : Kmicic Kruszyna – Płomień Czarny Las

Także spotkanie, w którym na wyjeździe miał o punkty powalczyć Płomień Czarny Las nie doszło do skutku. Ekipa, której kilku zawodników odbywało kwarantannę związaną z koronawirusem zmuszona było odwołać kolejny mecz. W konsekwencji ekipa z Czarnego Lasu ma na koncie najmniej rozegranych spotkań w swojej grupie rozgrywkowej.

KLASA B, GRUPA 1

11 kolejka

Piast Lubojna – Grom Cykarzew 6:2 (2:2)

Choć ekipie Piasta Lubojna w rundzie jesiennej nie do końca wiedzie się tak, jak chcieliby tego kibice, w gminnych derbach gospodarze bardzo pewnie pokonali rywala zza między. Choć rezerwy Gromu zasilili w tym spotkaniu zawodnicy pierwszej drużyny (z powodu odwołania meczu w Przyrowie), to Piast wyszedł z konfrontacji zwycięsko. W 19 minucie meczu Kamil Cyran dał Piastowi pierwsze prowadzenie, ale trafienie Przemysława Kniejskiego w 26. doprowadziło do wyrównania. Sytuację miejscowych skomplikowało dodatkowo otrzymanie czerwonej kartki przez Jakuba Bobela w 30. minucie. Przyjezdni szybko wykorzystali przewagę i po trafieniu Daniela Świącia w 38. minucie wyszli na prowadzenie. Jeszcze przed gwizdkiem na przerwę grający w osłabieniu Piast zdołał wyrównać dzięki bramce Mariusza Stelmaszczyka. Po przerwie strzelali już natomiast tylko miejscowi. Na listę strzelców wpisali się kolejno: Krystian Konieczny, Kamil Cyran, Mateusz Olbryś i Mariusz Stelmaszczyk.